“Земля вночі” (Earth at Night)
Цей документальний фільм відкриває завісу нічного життя дикої природи завдяки новітнім технологіям зйомки в темряві. Фільм показує, як змінюється поведінка тварин після заходу сонця, відкриваючи зовсім інший, таємничий світ. Це кіно зацікавить не тільки любителів природи, а й широке коло глядачів, захоплених технологічними новинками у кіновиробництві.
“Соціальна дилема” (The Social Dilemma)
Цей фільм розкриває темну сторону соціальних мереж, аналізуючи їх вплив на індивідів і суспільство в цілому. Інтерв’ю з колишніми працівниками технологічних гігантів, комбіновані з драматизованими сценами, роблять його особливо захоплюючим і пізнавальним, актуальним для будь-кого у нашій цифровій епосі.
“Заборонена планета” (The Forbidden Planet)
Документальний фільм про зміни клімату, який демонструє невідомі або маловідомі факти, викликаючи глибокі роздуми про майбутнє нашої планети. Фільм використовує вражаючу візуалізацію та експертні інтерв’ю, надаючи глядачам цінні інсайти та викликаючи до дії з охорони довкілля.
“13-те” (13th)
Потужний документальний фільм про систему кримінального правосуддя в США і її вплив на афроамериканську спільноту. Використання архівних кадрів, статистики та інтерв’ю робить це кіно вкрай важливим для розуміння расових питань в Америці.
“Життя нашої планети” (A Life on Our Planet)
У цьому фільмі натураліст Девід Аттенборо розмірковує про зміни навколишнього середовища, які він спостерігав протягом свого життя. Фільм є глибоко особистим розповіддю з могутнім закликом до дії для захисту біорізноманіття.
“Мінімалізм” (Minimalism)
Цей фільм досліджує ідеї мінімалізму в різних аспектах життя, від особистого простору до споживання. Він пропонує альтернативний погляд на наші звичаї споживання і надихає на свідоме життя.
“Час” (Time)
Ця документальна стрічка розповідає історію сім’ї, яка бореться за звільнення свого батька з в’язниці. Вона піднімає важливі питання про справедливість і час, витрачений у в’язниці, пропонуючи інтимний погляд на вплив ув’язнення на сім’ю.
“Великий хак” (The Great Hack)
Цей фільм розкриває скандал з даними Facebook і Cambridge Analytica, показуючи, як особисті дані можуть бути використані проти громадян у політичних цілях. Він актуальний для розуміння цифрової приватності в сучасному світі.
“Американська фабрика” (American Factory)
Цей фільм розповідає про відкриття китайського заводу на території колишнього американського заводу і культурні зіткнення, що виникають. Він показує глобалізацію з різних точок зору і є актуальним для розуміння сучасної економіки.
“Розділеними кордонами” (Divided by Borders)
Цей фільм досліджує життя людей, які живуть на різних сторонах кордонів, і показує, як політичні рішення впливають на їхнє повсякденне життя. Він надає унікальний погляд на міграцію і національні ідентичності.